Leden 2012

MUSICAL

21. ledna 2012 v 16:26 | martulin |  Dorama

Ko Eun-Bi je sice studentkou medicíny, ale jejím velkým snem je stát se zpěvačkou v muzikálech, není chvíle, kdy by o tom nesnila. Hong Jae-Hee se po delší době opět vrací zpět do Jižní Koreje. Dříve skládal hudbu pro muzikály, ale nyní se orientuje pop. Říká se, že se změnil po rozchodu s Bae Kang-Hee před šesti lety. Hong Jae-Hee jednoho dne uslyší Ko Eun-Bi zpívat píseň, kterou složil. Řekne jí to, ale ta mu nevěří. Také jí řekne, že když nemá talent, neměla by o zpěvu vůbec přemýšlet. Ta jeho doporučení vůbec nedbá, přerušuje školu a pokouší se uspět ve světě showbyznysu. (obsah Akihabara)


Postupně sem budu přidávat titulky a aktualizovat stav překládané epizody. Za případné komentáře k titulkům budu ráda.

TITULKY

Epizoda 1
http://www.mediafire.com/?v5sg6f5s6dutur7

Epizoda 2
http://www.mediafire.com/?i415n8he9lc24i5


Oznámení:
S překladem tohoto dorama končím. Vzhledem k faktu, že toto dorama překládá jedna slečna do slovenštiny, tak jsem se rozhodla, že se pustím do překladu něčeho dalšího. Je totiž plno korejských doram, která nejsou přeložena, a tak zkusím nějakou tou troškou přispět i já Mrkající

Doufám, že z mých následujících překladů nebudete zklamaní Mrkající

A Little Thing Called Love

21. ledna 2012 v 11:56 | martulin |  Movie

Nam (Pimchanok Luevisetpaibool) je 14leté "ošklivé kačátko" s příliš tmavou pletí a velkými problémy se sebevědomím. Její tajnou láskou je Chon (Mario Maurer), velmi milý a oblíbený starší spolužák. Aby upoutala jeho pozornost, rozhodne se Nam změnit svůj vzhled k lepšímu, což se jí také podaří. Změna vizáže jí však, zdá se, přinese více potíží, než užitku - problémy s kamarádkami a přílišný zájem Chonova nejlepšího kamaráda. (CSFD)


TITULKY:

http://www.mediafire.com/?3c1111v0k7j7oo5

Jedná se o mé první přeložené titulky, takže pokud budete mít případné připomínky, tak klidně piště Usmívající se